Yüklüyor...

İade Garantisi ve Kredi Kartı Güvenliği

İade Garantisi

 

Herhangi bir nedenle satın aldığınız ürünleri beğenmezseniz, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan yedi ( 7 ) gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

 

Beğenmediğiniz ürünün iade prosedürü:

 

  • İade veya değişim süresi yedi ( 7 ) gündür.
  • İade veya değişim yapılacak ürünün faturası ve kutusu ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Ürün hasarsız şekilde elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi tarafınıza yapılacaktır.

 

 

Kredi Kartı Güvenliği

 

Sitemizi ve modayı takip ederken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. modadepo.com'da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılmakta ve kesinlikle tarafımızca kayıtlı tutulmamaktadır.

Sitemizde girdiğiniz tüm kart bilgileri, online alışverişte kullanılan en yüksek koruma olan 256 bit şifreleme ile korunmaktdır. Bizim üzerimizden bankaya iletilen bu iletişimin üçüncü şahıslarca izlenememesi için RapidSSL güvenlik sertifikamız bulunmaktadır.

Şirketimiz web sitesinde Garanti Bankası sanal pos kullanılmaktadır.

 

 

Paypal İle Ödeme

 

Dilerseniz sitemizde Dünyanın en popüler ödeme sistemi olan Paypal ile de ödeme yapabilirsiniz. Ebay ve amazon gibi Dünya devi alışveriş sitelerinin kullandığı bu ödeme sistemi güvenirliğini kanıtlamış bir sistemdir.


   

Alışveriş Sepeti


Sepetinizde ürün yok.

Satın almak için önce sepetinize ürün eklemelisiniz